Stravování
  • Odběr obědů s předchozí objednávkou a dovozem - možnost výběru ze čtyř druhů jídel včetně polévky popř. salátů v jedné cenové kategorii s 15% sazbou DPH. Tyto jídla se objednávají s jednodenním předstihem do 13,00 hod. a možností doobjednání nebo odhlášení do 7,00 hod. v den aktuální.
  • Odběr obědů s finálním výdejem
  • Odběr obědů ve fólii s objednávkou a dovozem – foliovaná jídla chlazená jsou po předchozí regeneraci s dobou použitelnosti 120 hodin a možností výběru z pěti druhů jídel s polévkou či bez ní, popř.salátů v jedné cenové kategorii s 15% sazbou DPH. Tyto jídla se objednávají s jednodenním předstihem do 13,00 hod. a možností doobjednání do 7,00 hod.v den aktuální.
  • Odběr obědů v objektu jídelny MK bez předchozí objednávky – zde je možný výběr až z osmi druhů jídel v různých cenových kategoriích s polévkou či bez ní včetně 21% DPH. Na výběrové tabuli jsou uvedena jídla na daný den pod čísly, které uvedete u pokladny na konci výdejní linky. Ceny jsou kalkulační dle použitých surovin.

 

Konečná cena jídel je určována dle výběru možností s přihlédnutím k vzdálenosti místa dovozu, množství odebíraných jídel a jiných případných požadavků klienta.